Powiedzieli o Larze

Tina Arena:

To bardzo miła osoba. Znamy się od dawna. Wiem, że Lara jest często krytykowana przez niektóre media, ale to mnie nie obchodzi i nie rozmawiamy o tym. Wymieniamy doświadczenia jak dwie kobiety, które uczą się zawodu rozwijając się. Rozmowa z nią sprawia mi wielką przyjemność. (Platine n° 90)

François Valéry:

Dobrze pisze, ma talent, jest wielką piosenkarką. (Platine n° 87)

Alice Dona:

Gdy Lara zaśpiewała moją piosenkę, niektórzy uczniowie spojrzeli na mnie inaczej. Nawet jeśli jej wykonanie znajdujące się na płycie
wydaje mi sie troche przesadzone, interpretacja sceniczna była wyjątkowa, szczególnie w Palais des Sports, gdzie poszedłem zobaczyć Larę z Sergem Lama. Nie mogliśmy nawet wstać żeby wyrazić swoje uznanie
kiedy kończyla spiewać "Je suis malade". Nikt nie mógł wstać, mieliśmy nogi jak z waty.

Eve Angéli:

Sądzę, że dużo wycierpiała przez media. Ma odwagę. To wojowniczka, zawsze idzie do przodu. Podziwiam to, ponieważ czuję, że ona tego chce. (Too much)

Julien Coubert:

Bezspornie ma głos, niesamowitą prezencję. Ale uwaga, sądzę, że za widzimy ją zbyt często. Mam nadzieję, że to się nie obróci przeciwko niej. (Télé Loisirs)

Thierry Amiel:

Znałem na pamięć Michela Sardou, bo moi rodzice go często słuchali, ale nie byłem niczyim fanem, oprócz Lary Fabian. Mam jej wszystkie płyty. 

Wczoraj wieczorem, na planie "Grand Classement" gdzie towarzyszyłem Jonathanowi, spotkałem również Larę Fabian. Nie odważyłem się do niej podejść i porozmawiać, to ona do mnie przyszła i powiedziała, że bardzo jej się podobał mój występ. Szczęka mi opadła =) (Platine n°104 (pażdziernik 2003) )

Claudette Dion (siostra Céline): 

Kiedyś spotkałam Larę na planie kilku programów telewizyjnych, nagrałyśmy również jeden bardzo zabawny i popularny. To dziewczyna, która ma wielki talent. Wielkim szczęściem jest widzieć, że Quebéc jest reprezentowany przez tak zdolnych artystów. Sądzę, że to właśnie Quebéc dał jej najwięcej. Nigdy nie postrzegałam jej jako kogoś, kto nie jest stąd. Największa część jej kariery odbyła się tutaj i trochę ją sobie przywłaszczyliśmy =) (Platine n°104 (październik 2003) )

żródło: www.fabianlara.free.fr